top of page

Waarom stretching in de revalidatie van een scheur in de kuitspier belangrijk is

  • Nick De Smet | kinesist Physiofit
  • 26 apr 2024
  • 1 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 2 mei 2024

Stretchen speelt een cruciale rol in revalidatie van jouw scheur in de kuitspier. Door de flexibiliteit te verbeteren, pijn te verlichten en mobiliteit te bevorderen gaan we kleine spiervezels in hun lengterichting uit elkaar trekken. Dit verbetert de bloedcirculatie met als resultaat meer voedingstoffen in de spier.

 

Bij Physiofit kunnen onze kinesisten deze voordelen maximaliseren door gepersonaliseerde benaderingen en zorgvuldige implementatie in uw revalidatieprogramma. informatie over de juiste stretchoefeningen is essentieel om de effectiviteit en veiligheid te waarborgen.


Physiofit kinesitherapie Lier

03 386 29 42

 
 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
Knie instabiel? Pak PCL- en MCL-scheuren slim aan

De achterste kruisband (PCL) en de MCL (mediale collaterale band) stabiliseren de knie en een scheur ontstaat vaak door sporttrauma, een val of een impact op de knie. Typische symptomen zijn pijn, zwe

 
 
 
Last van je lies na het voetballen?

Voetbalgerelateerde liesklachten komen vaak voor bij zowel recreatieve als competitieve spelers. Explosieve bewegingen, snelle richtingsveranderingen en herhaalde trappen zetten de liesregio zwaar ond

 
 
 

Opmerkingen


bottom of page