top of page
Zoeken
  • Nick De Smet | kinesist Physiofit

Wat mag je verwachten van jouw orthopedische behandeling bij Physiofit kinesitherapie?

Bijgewerkt op: 1 dag geleden

Klachten t.h.v. gewrichten, spieren, pezen en botten noemen we orthopedische klachten. Al dan niet na een operatie starten we met revalideren.


De revalidatie begint met het behandelen van mobiliteitsdeficits. Eens de beweeglijkheid van een gewricht hersteld is gaan we aan de slag met krachtoefeningen.

Naarmate jouw spieren verstevigen verhogen we de intensiteit en passen we het oefenprogramma aan op maat van jouw probleem.


Physiofit kinesitherapie Lier

03 386 29 42

3 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Evenwichtsstoornissen kunnen verschillende oorzaken hebben. Algemeen houdt het in dat je draaierig, duizelig of licht in je hoofd bent en balansproblemen hebt. Als gevolg moet je daarom een extra stap

Bij een frozen shoulder ontsteekt het gewrichtskapsel van de schouder. Hierdoor ervaar je bewegingen in de schouder als pijnlijk en beperkt. Hoe maak je dit opnieuw klachtenvrij en beweeglijk? Bij aan

Ons lichaam kan aan heel wat belasting weerstaan. Eens de belasting hoger is dan wat jouw lichaam aankan ontstaat er een overbelastingletsel. Waar exact ligt de oorzaak? Bij PHYSIOFIT, kinesitherapie

bottom of page